Viskas ko reikia Jūsų akvariumui

Mikroelementinis preparatas " EXPERT"
Pradžia / Mikroelementinis preparatas " EXPERT"
Mikroelementinis preparatas " EXPERT"
Gamintojas: AKVAMANIJA
Prekės kodas: Mikroelementinis preparatas " EXPERT"
Prekė jau įsigijo: 1101 kartus
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 6.66€
PVM įskaičiuotas

Turimi variantai


* Talpa:

Kiekis:

   - AR -   

Nuo 2011.10 mėn. sukūrus unikalią formulę ir panaudojus gamyboje brangesnes bei kokybiškesnes medžiagas,  EXPERT tapo išskirtiniu preparatu rinkoje, kurio sudėtyje beveik nėra sieros, kurios kaip taisyklė ir taip būna per daug akvariume iš vandentiekio vandens. Dauguma gamintojų paprastai nutyli apie sieros (sulfatų) kiekį savo gaminiuose, kadangi jos kiekis dėl pigių medžiagų panaudojimo būna gana ženklus ir nusimanančiam žmogui dažnai bado akis. Taigi, naudojant preparatus su dideliu sieros kiekiu, sieros junginiai palaipsniui kaupiasi vandenyje, taip didindami akvariumo vandens mineralizaciją ir apsunkindami maisto medžiagų įsisavinimą dėl pasikeitusio osmosinio slėgio. To neatsitinka naudojant  EXPERT,kadangi šio preparato sudėtyje praktiškai yra tik vos apčiuopiamas sieros kiekis ( iki 150 kartų mažesnis lyginant su kitų gamintojų preparatais ) o visos kitos medžiagos paprasčiausiai yra augalų sunaudojamos . Be to, susidarius palankioms sąlygoms grunte, susikaupę sulfatai gali virsti pavojingais sieros junginiais, kurių atsiradimas paprastai išnuodija akvariumo fauną.
Šis unikalus preparatas sukurtas išanalizavus žinomiausių pasaulio akvariuminių trąšų gamintojų gaminamų preparatų sudėtį. Tai vienintelis preparatas neturintis analogų pasaulyje, kurio sudėtyje yra beveik 30 skirtingų cheminių elementų.
Pažengusiems akvariumistams gali kilti klausimas - kam tie 30 elementų , jeigu augalams "tereikia" 17? Atsakymas labai paprastas - tie 17 elementų buvo išskirti sudeginus augalus , paprasčiau šnekant - buvo tiriami pelenai . Todėl nieko keisto,kad aukštoje temperatūroje dalis elementų paprasčiausiai suskilo ar kitokiu būdu išnyko, todėl jų ir nebuvo rasta augalų sudėtyje. Kita vertus - dalis medžiagų ( net ir nano dozėmis ) reikalingos augalams ne tiesiogiai o kaip katalizatoriai pagrindinių elementų įsisavinimui. Esant jų trūkumui ( pvz. naudojant RO vandenį ) gali užsiblokuoti pagrindinių elementų vartojimas net ir tuo atveju kai vandenyje yra pakankamas jų kiekis.Todėl, nežiūrint į tai, kad dėl tokio gausaus elementų kiekio preparatas  EXPERT yra nepakeičiamas akvariumuose, kuriuose naudojamas osmosinis ar kitokiu būdu išvalytas vanduo,  EXPERT taip pat puikiai tinka ir tuose akvariumuose, kuriuose naudojamas paprastas vandentiekio vanduo, kuris pagal griežtėjančius EU reglamentus yra vis labiau švarinamas ir valomas . Tai , žinoma, yra gerai mums kaip geriamojo vandens naudotojams, tačiau akvariuminiams augalams tai visiškai nesuteikia naudos.
Kitas labai svarbus  EXPERT unikalumas yra tai , kad jame panaudotI sunkieji metalai pvz. varis bei cinkas yra chelatuotoje formoje. O tai reiškia, kad šie elementai yra lengvai prieinami augalams ir praktiškai nekenksmingi akvariumo faunai. Todėl net ir viršijus kelis kartus rekomenduojamas dozes ar nespėjus laiku pakeisti akvariume vandens akvariumo faunai praktiškai negresia apsinuodijimas šiais pavojingais metalais. Paprastai daugumoje kitų gamintojų preparatų , varis naudojamas vario sulfato ( pigumo sumetimais ) junginyje, kuris yra vienas iš labiausiai kenksmingų junginių akvariumo faunai ypatingai krevetėms bei sraigėms .

Naudojant  EXPERT nebereikia naudoti jokių papildomų trąšų, turinčių mikroelementinių medžiagų.
Esant poreikiui , akvariumą gali tekti papildyti tik makro (N,P,K) elementais.
Maksimaliam efektui išgauti preparatą patartina naudoti kiekvieną dieną.

1 ml =
Fe - 1,5 mg ( Fe DTPA + Fe EDTA) ; Mg - 2 mg ; K - 20 mg ; N - 1,13 mg ( nitratinis ,NO3 ekvivalentu ~ 5 mg) ; - 0,6 mg ; Mn ( EDTA ) - 0,4 mg ; B - 0,15 mg ; Cu ( EDTA ) - 0,05 mg ; Zn ( EDTA ) - 0,02mg ; 
Mo - 0,02 mg; S - 0,29 mg; Na - 0,016 mg; I - 0,2 mg ; Ni - 0,01 mg; Cl - 0,023 mg ; Co - 0,01 mg ; 
V - 0,005 mg ; Ti - 0,001 mg ; Al - 0,005 mg ; Br - 0,01 mg ; Li - 0,02 mg ; Sn - 0,01 mg ; F - 0,01 mg; 
 Si - 0,02 mg; citrinos rūgštis ; vitaminas C ; gintaro rūgštis

 

Fosfatų sudėtyje nėra

Pastaba : Preparate yra koloidinių dalelių (mažesnių nei 1 mikronas dydžio) ),kurios nejudinant buteliuko ,gali nusėsti ant dugno.Todėl prieš naudojant preparatą ,jį reikia suplakti. 

Dozavimas :  preparatą pilti po 1 ml į 10 litrų vandens kartą per savaitę arba kiekvieną kartą pakeitus akvariume vandenį.. Naudojant CO2 trešimą ir apšvietimą >0.8W/L, taip pat geltonuojant naujiems augalų lapams dozes patartina didinti.
Geresniems rezultatams gauti, rekomenduojama  preparatą pilti kas dieną po 1ml į 50 litrų akvariumo vandens..
Naudojant pirmą kartą, dozavimą patartina pradėti nuo 5 kartus mažesnės dozės ir palaipsniui ( maždaug per 2 savaites) didinant iki reikalingos normos. Jeigu akvariumo vandens pH>7,5 ar GH>10 dozes patartina didinti 25% (ketvirtadaliu).

Šiuose akvariumuose naudojamas preparatas  Expert :

       
 Andrius Mickus  Evaldas Grigalavaičius      

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Palaikymas Web&LogoMarket
E-Shop "Akvamanija" © 2018